Reklama
Strona głowna Sport Piłkarz AC Milan w Fortuna Pierwszej Lidze!

Piłkarz AC Milan w Fortuna Pierwszej Lidze!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak piszę katowicki “Sport” Przemysław Bargiel już wkrótce może powrócić do Polski. 19-letni pomocnik AC Milan trafić ma na półroczne wypożyczenie do I-ligowego GKS-u Jastrzębie.

Przemysław Bargiel zadebiutował w ekstraklasie w kwietniu 2016 roku w wieku zaledwie 16 lat. O nastoletnim pomocniku Ruchu Chorzów zrobiło się na tyle głośno, że rok później trafił do młodzieżowych drużyn AC Milan. Drużyna z Chorzowa zarobiła na swoim zawodniku blisko pół miliona euro. W minionym sezonie zawodnik udał się na wypożyczenie do grającej w Serie B Spezii Calcio, w której również mógł liczyć jedynie na grę w drużynie U-19.

Jak informuje katowicki “Sport” Bargiel ponownie zostanie wypożyczony z Milanu, jednak tym razem nie dołączy do żadnego z włoskich klubów. Młodzieżowy reprezentant Polski ma bowiem spędzić najbliższe pół roku w I-ligowym GKS-ie Jastrzębie.

Od kilku lat Bargiel występuje kolejnych rocznikach młodzieżowej reprezentacji Polski. Łącznie w kadrach: U-15, U-16, U-17, U-18, U-19 zanotował 30 meczów, w których strzelił 5 bramek.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz