Reklama
Strona głowna Ogólne Piłkarz Legii marzy o powrocie do reprezentacji Polski

Piłkarz Legii marzy o powrocie do reprezentacji Polski

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Paweł Wszołek odkąd dołączył do Legii Warszawa jest w świetnej formie. Zawodnik strzelił już cztery gole i zaliczył trzy asysty. Tak skuteczny skrzydłowy przydałby się polskiej kadrze. “Powrót do kadry to mój cel i marzenie” – mówi w “Przeglądzie Sportowym”.

Trwa właśnie przerwa reprezentacyjna. Oznacza to, że kluby mają więcej czasu na trenowanie i przyglądanie się młodym piłkarzom, którzy są zapraszani na zajęcia w miejsce tych, którzy wyjechali na kadrowe zgrupowania. W Legii Warszawa spokojnie trenuje Paweł Wszołek. Ale podczas kolejnego zgrupowania, chciałby już być razem z kadrowiczami. Wszołek dołączył do Legii we wrześniu, już po zamknięciu okienka transferowego. Pozostawał bez klubu odkąd wygasł jego kontrakt z Queens Park Rangers. Dotychczas zagrał w sześciu meczach – Legia pięć z nich wygrała, została liderem ekstraklasy, przeszła do kolejnej rundy Pucharu Polski, a on strzelił cztery gole i zaliczył trzy asysty.

Paweł Wszołek w reprezentacji rozegrał jedenaście meczów i strzelił dwa gole. Zadebiutował w 2012 roku, gdy kadrę prowadził Waldemar Fornalik. Ostatni mecz zagrał dwa lata temu przeciwko Meksykowi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz