Reklama
Strona głowna Ogólne PILNE! Maciej Stolarczyk zwolniony z Wisły Kraków

PILNE! Maciej Stolarczyk zwolniony z Wisły Kraków

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Maciej Stolarczyk przestał pełnić funkcję trenera Wisły Kraków. Klub poinformował o tym w czwartek rano na swojej stronie internetowej. W południe ma też zorganizować konferencję prasową, na której przedstawi Artura Skowronka jako nowego trenera krakowskiej drużyny.

Maciej Stolarczyk był pierwszym trenerem Wisły Kraków od półtora roku. Przetrwał z klubem dramatyczne wydarzenie ostatniej zimy, ale ostatnio drużyna pod jego kierunkiem zawodziła. Najpierw przegrała w Warszawie z Legią 0:7, a później w meczach z Rakowem i Arką też nie zdobyła punktu. Ostatnie zwycięstwo w ekstraklasie odniosła… 31 sierpnia. W czwartek, po 514 dniach pracy, Stolarczyk przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Wisły, o czym klub poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej.

“Trener Stolarczyk bez wątpienia na stałe zapisał się na kartach historii Wisły Kraków, będąc jedną z postaci ubiegłorocznej misji ratunkowej Klubu. Prowadzona przez niego drużyna w najtrudniejszym momencie dla Białej Gwiazdy pokazała prawdziwy charakter na boisku i zagwarantowała kibicom wiele emocji” – napisano na stronie Wisły.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz