Reklama
Strona głowna Gwiazdy Pink miała koronawirusa i opowiedziała o swojej walce!

Pink miała koronawirusa i opowiedziała o swojej walce!

od Marcin Karwoski
Reklama
Pink ostatnio na swoim instagramie opowiedziała o swojej walce z koronawirusem. Celebrytka również skrytykowała rząd USA za niedostateczna liczbę testów.

Koronawirus ciągle się rozwija. Wśród zarażonych, są zarówno zwykli obywatele, jak i gwiazdy. Warto wspomnieć, że wirusem zarazili się m.in. Tom Hanks z żoną oraz Harvey Weinstein. Wielu osobą udało się wyjść z tej choroby. Do tej grupy należy również Pink. Warto dodać, że celebrytka dopiero teraz poinformowała o fakcie zakażenia się koronawirusem.

Pink na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Samo zdjęcie nie było tak ważne jak opis, w którym gwiazda poinformowała, że była zarażona koronawirusem.

Dwa tygodnie temu mój trzyletni syn Jameson i ja zaczęliśmy wykazywać objawy COVID-19. Na szczęście nasz lekarz pierwszego kontaktu miał dostęp do testów, mój dał wynik pozytywny. Moja rodzina izolowała się już wówczas w domu, więc pozostaliśmy tam przez ostatnie dwa tygodnie, stosując się do zaleceń naszego lekarza. Kilka dni temu zostaliśmy ponownie poddani testom i na szczęście dały negatywny wynik.

Gwiazda w dalszej części skrytykowała USA za niedostateczna liczbę testów

To, że nie ma łatwego dostępu do testów, to wielka porażka naszego rządu. Ta choroba jest poważna i prawdziwa. Dotyka wszystkich: młody i starych, zdrowych i chorych, bogatych i biednych. Testy powinny być dostępne i darmowe, tylko tak możemy chronić nasze rodziny

 

View this post on Instagram

Two weeks ago my three-year old son, Jameson, and I are were showing symptoms of COVID-19. Fortunately, our primary care physician had access to tests and I tested positive. My family was already sheltering at home and we continued to do so for the last two weeks following the instruction of our doctor. Just a few days ago we were re-tested and are now thankfully negative. It is an absolute travesty and failure of our government to not make testing more widely accessible. This illness is serious and real. People need to know that the illness affects the young and old, healthy and unhealthy, rich and poor, and we must make testing free and more widely accessible to protect our children, our families, our friends and our communities. In an effort to support the healthcare professionals who are battling on the frontlines every day, I am donating $500,000 to the Temple University Hospital Emergency Fund in Philadelphia in honor of my mother, Judy Moore, who worked there for 18 years in the Cardiomyopathy and Heart Transplant Center. Additionally, I am donating $500,000 to the City of Los Angeles Mayor’s Emergency COVID-19 Crisis Fund. THANK YOU to all of our healthcare professionals and everyone in the world who are working so hard to protect our loved ones. You are our heroes! These next two weeks are crucial: please stay home. Please. Stay. Home.❤️

A post shared by P!NK (@pink) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz