Reklama
Strona głowna Gwiazdy Pink postanowiła pomóc Australii!

Pink postanowiła pomóc Australii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Australia już od kilku tygodni płonie. Ta straszna katastrofa ekologiczna poruszyła niemalże cały świat. Wiele ludzi z świata show biznesu postanowili wykorzystać swoje zasięgi w celu pomocy. Pink dziś na swoim instagramie oznajmiła, że wpłaciła pól miliona dolarów na rzecz strażaków.

Pożary które występują aktualnie w Australii sieją prawdziwe spustoszenie. Ogromne temperatury pochłonęły już życie ponad 20 osób. Najnowsze statystki donoszą, że ucierpiało ponad pól miliarda zwierząt. Wieli gwiazd postanowiło pomoc w postaci udostępnień czy tez wpłatach na rożne zbiórki. Również zrobiła tak Pink która wpłaciła ponad pól miliona dolarów na jedna zbiórkę.

Pink na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła 6 linków do zbiórki. Wszystko są nawiązaniem do pomocy z tragedią która aktualnie odbywa się w Australii. Gwiazda W opisie również zdradziła, że sama wpłaciła pól miliona dolarów.

Jestem całkowicie zdruzgotana, obserwując to, co dzieje się teraz w Australii. Przekazałam darowiznę w wysokości 500 tys. dolarów dla lokalnej straży pożarnej, która tak ciężko walczy tam z pożarami – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz