Pink walczy z Sądem Najwyższym, Trumpem i przemocą z bronią w Nowym „nieistotnym” teledysku

Za jej pierwszy teledysk od ponad roku; p!nk zajmuje się obecnie niemal każdym ważnym punktem spornym w amerykańskiej polityce.

W Piątek (15 Lipca), P!nk wydała swój nowy singiel, „nieistotne”, z zaledwie jednodniowym wyprzedzeniem. Napisany i wyprodukowany przez Iana Fitchuka i samą piosenkarkę, „nieistotny” jest bezpośrednią odpowiedzią na narastające problemy społeczne, które nękają Stany Zjednoczone, w szczególności decyzję Sądu Najwyższego o obaleniu Roe v.Wade. „Dziewczyny po prostu chcą mieć prawa / więc dlaczego musimy walczyć” – pyta w moście piosenki.

P!nk zadebiutowało w poniedziałek (18 lipca) teledyskiem do piosenki. Klip, który był prowadzony przez P!nk i Brad Comfort, łączą materiał z różnych protestów i ostatnich przełomowych momentów politycznych z intymnymi, samorepilowanymi klipami P!NK nagrywa piosenkę w studio. Chociaż stała się znana ze swoich wysokich lotów akrobatycznych, gwiazda daje równie porywający występ z udręczonym przekazem tekstów.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Mrożący krew w żyłach obraz ukazuje przebieg dawnych i obecnych zmagań o sprawiedliwość. Zdjęcia z protestów Ruchu Praw Obywatelskich krwawią na filmach z marszów na rzecz # MeToo, praw LGBTQIA+, życia czarnych i wezwań do zaprzestania przemocy z użyciem broni. Rewolucjoniści i aktywiści, tacy jak Tarana Burke i Muhammad Ali, są podkreśleni w nowym teledysku, podczas gdy kontrowersyjne postacie polityczne, takie jak Rudy Giuliani i Donald Trump, migają po ekranie w samą porę na słowa takie jak „I’ ll be a heretic / you f–n ’ hypocrit.”

While P!nk nie skomentowała jeszcze teledysku, dużo mówiła o tym, jak” nieistotne ” stało się po tym, jak kazano „Zamknij się i śpiewaj”.”Dochód z utworu zostanie przekazany Michelle Obama’ s When We All Vote organization. „Nieistotne” znaki P!pierwszy singiel nk z 2022 roku i jej pierwszy solowy singiel od zeszłorocznego „All I Know So Far”, który osiągnął 74 miejsce na liście Billboard Hot 100.

Obejrzyj teledysk poniżej.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version