Reklama
Strona głowna Gwiazdy Pink zawiesza swoją karierę!

Pink zawiesza swoją karierę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Pink poinformowała swoich fanów, że zawiesza swoją karierę. Gwiazda zdradziła, że planuje się teraz skupić na swojej rodzinie.

Pink jest jedna z nielicznych gwiazd która od lat utrzymuje się na szczycie branży muzycznej. Piosenkarka swój debiutancki album wydała w 2000roku. Od tamtej pory wokalistka wydała dziesiątki topowych utworów. Teraz gwiazda postanowiła zawiesić swoją karierę.

Wokalistka swoją decyzje przedstawiła podczas jednego wywiadu na Gali Country Music Association Awards.

Moja córka Willow wróciła właśnie do szkoły, a syn Jameson niedługo zacznie chodzić do przedszkola. To będzie rok dla rodziny. W życiu mojego męża też wiele się wydarzy. Jest bardzo pomocny. Jeździł ze mną po całym świecie. Teraz jego kolej, aby zrobił coś dla siebie- powiedziała podczas wywiadu na Gali Country Music Association Awards.

Trzeba jej oddać jednak, że przez ostatnie lata wokalistka pracowała na naprawdę bardzo wysokich obrotach. Jednak będzie nam jej brakować w najbliższym czasie. Myślicie, że szybko wróci do spełniania swojej kariery?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz