Reklama
Strona głowna Gwiazdy Piotr Gąsowski pochwalił się zdjęciem ze swoim synem oraz ojcem!

Piotr Gąsowski pochwalił się zdjęciem ze swoim synem oraz ojcem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Piotr Gąsowski ostatnio na swoim instagramie pochwalił się wypadem do Milanówka. Aktor pochwalił się wspólnym zdjęciem z tatą oraz synem podczas obiadu.

Piotr Gąsowski jest ojcem dwójki dzieci- 12 letniej Julii ze związku z Anną Głogowską oraz 25-letniego Jakuba ze związku z Hanną Śleszyńską. Ostatnio aktor pochwalił się na swoim instagramie z sobotniego obiadu na który wybrał się do swojego ojca oraz syna.

Piotr na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim synem Jakubem oraz ojcem. Aktor w opisie zdradził trochę więcej szczegółów tego spotkania.

Cześć Wszystkim!!! Trzy Gąsy w Milanówku ! Pozdrawiamy!!! Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym, Piotruś! Jak fajnie pobyć razem! I zjeść razem, tym bardziej , że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese!!! Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie!!! A teraz … sjesta! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi… A Wy , jak spędzacie sobotę?! Buźka wielka i wiosenna!!! Trzymajcie się! Trzymajmy się! The Gąs Family- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Cześć Wszystkim!!! Trzy Gąsy w Milanówku 😃😃😃! Pozdrawiamy!!! ❤️Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym😂, Piotruś😂! Jak fajnie pobyć razem😀! I zjeść razem, tym bardziej , że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese!!! Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie!!! A teraz … sjesta👍! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi… A Wy , jak spędzacie sobotę?! Buźka wielka i wiosenna!!! 😘😘😘Trzymajcie się! Trzymajmy się! The Gąs Family😃😃❤️#loveyou #love #lovemyfamily #lovemylife #seniorsamwdomu @annaglogowska_official @hanna_sleszynska_official @kuba_gasowski @staskiewiczdariusz @magdasteczkowska @joannakoroniewska @maciej_dowbor @katarzyna_skrzynecka @majka_jezowska_ @agata_mlynarska

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz