Reklama
Strona głowna Gwiazdy Piotr Kraśko o wpadce Kingi Rusin z Adele! Czy trzyma jej stronę?!

Piotr Kraśko o wpadce Kingi Rusin z Adele! Czy trzyma jej stronę?!

od Damian Kowal
Reklama
Piotr Kraśko odniósł się co do wpadki Kingi Rusin i jej zdjęcia z Adele. Co myśli o medialnej aferze związanej z jego koleżanką?!

Przypomnijmy, że Kinga Rusin udostępniła zdjęcie z Adele po zamkniętej imprezie w Hollywood. Po całej sytuacji TVP wydało materiał o dziennikarce. Co na ten temat sądzi Piotr Krasko? Według niego w pracy dziennikarza należy nastawić się na wszechobecną krytykę.

Powiedziałbym, ale to możemy w nieskończoność powtarzać: krytyka krytyką, ale jest pewna granica, której nie warto chyba po prostu przekraczać w hejcie, wyrażaniu nienawiści do kogoś. Ale jak mówię, myślę że Kinga też ma w sobie tę siłę i to przekonanie, że są ludzie, dla których to, co ona robi i mówi i to jak żyje jest po prostu bardzo, bardzo ważne.

W rozmowie z portalem przeambitni.pl Piotr odniósł się także do materiału TVP. Czy wyemitowane nagranie przekroczyło granicę?

Na pewno przekroczono tę granicę, bo to przecież był materiał nie tylko o Kindze, ale też o przeróżnych ludziach, których znam doskonale i szanuję. Takich jak Borys Szyc, którego droga życiowa i zawodowa i prywatna, o której bardzo szczerze opowiada, no jest, uważam, powodem do dumy, kiedy Borys myśli o miejscu i my myślimy o miejscu, w którym teraz jest.

Według niego łatwo ocenia się innych ludzi w krzywdzący dla nich sposób. Przed krytyką innych każdy najpierw powinien spojrzeć na własną osobę i własne postępowanie.

Zgadzacie się z jego słowami?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anonim 9 marca 2020 - 09:08

Mocne, dojrzałe słowa pana Piotra.. Pani Kinga jest wytrwałą kobietą i ze wszystkim sobie poradzi!

Napisz

Zostaw komentarz