Reklama
Strona głowna Ogólne Piotr Żyła odepchnął lekarzy po upadku!

Piotr Żyła odepchnął lekarzy po upadku!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
“Wszystko w porządku z Żyłą” – to słowa z obozu polskiej reprezentacji po koszmarnym upadku naszego skoczka. Polak uciekł ratownikom medycznym i po wejściu do szatni… chciał iść oddać drugi konkursowy skok.

W pierwszej serii Piotr Żyła zaliczył koszmarny wypadek w Wiśle. Na początku wydawało się, że nasz zawodnik stracił przytomność, bo przez kilkadziesiąt sekund nieruchomo leżał na zeskoku. Podbiegli do niego ratownicy medyczni i próbowali załadować go na nosze. Polak jednak odepchnął lekarzy i biegiem ruszył w stronę szatni. Jego twarz była cała zakrwawiona, a Żyła był w wyraźnym szoku. “Wpadł do szatni i był gotowy iść na drugą serię. Niestety trochę mu zabrakło do awansu” – powiedział Maciej Kot.

W szatni od razu zajęło się nim dwóch lekarzy polskiej kadry. Po pierwszych obserwacjach można było odnieść wrażenie, że Żyłą wszystko jest okej, oczywiście oprócz rozbicia łuku brwiowego. I nie ma żadnego zagrożenia dłuższą pauzą. Nie wiadomo jednak, czy lekarze nie zdecydują się na wykonanie profilaktycznych badań.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz