Reklama
Strona głowna Ogólne Plich krytykuje Małgorzatę Rozenek!

Plich krytykuje Małgorzatę Rozenek!

od Damian Kowal
Reklama
Projektant Plich skomentował krytycznie ciężarną Małgorzatę Rozenek! Co takiego powiedział o “Perfekcyjnej Pani Domu?!

Plich uważa, że styl Małgosi nie pasuje do jej obecnego wieku. Według niego matka powinna myśleć głównie o swoich dzieciach, dając im dobry przykład.

Według Pliszczyńskiego sposób ubierania Rozenek jest zbyt wulgarny i powinna z tego zrezygnować. W rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle wspomniał, że:

Od matek oczekujemy klasy. Niech będzie mini, ale super mini to już przesada. Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje. Chciałbym poznać jej mamę i zapytać się, czy jest zadowolona ze stylu córki. Lady Margaret ma dzieci, więc myślę, że powinna pomyśleć o tym, co będzie za 10 lat, czego by chciała jako matka.

Według niego matka nie powinna ubierać się zbyt wyzywająco. Podobno mogą przez to ucierpieć dzieci, które mają szansę przez to stać się obiektem żartów w szkole. O stylu Małgorzaty uważa także, że:

Myślę, że Lady Margaret Rozenek powinna się zastanowić nad tym, jaki daje przykład. To jest świetna kobieta, nie poznaliśmy się nigdy osobiście, ale odbieram ją absolutnie ciepło i serdecznie. Jednak uważam, że kobiety w tym wieku nie powinny świecić tym czy tamtym, zwłaszcza że dzieci mają internet, smartfony i śmieją się z innych dzieci. To musi być bardzo trudne dla dziecka. Jako mama chciałbym uchronić swoje dziecko przed kompromitacją. Mamy! Nie jesteście towarem, macie być piękne. Macie być wartością, subtelnością, miłością, czułością, czymś najlepszym.

Dla projektanta muzami są kobiety z klasą.
Co myślicie o jego wypowiedzi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz