Reklama
Strona głowna Gwiazdy Podczas jednego z programów padły bardzo mocne słowa!

Podczas jednego z programów padły bardzo mocne słowa!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Propozycje emitowane przez stacje telewizyjne w większym stopniu skupiają się na gwiazdach, ponieważ zazwyczaj są ciekawe i emocjonujące.

Jednym z oferowanych przez stację TVP jest program “Dance Dance Dance”, w którym to gwiazdy łączą się z bliskimi bądź przyjaciółmi w pary i tańczą do wybranych przez ekipę programu teledysków.

Ostatni odcinek “Dance Dance Dance” nie można zaliczyć do najlepszych. Nie dość, że doszło do groźnego wypadku, który zaliczyła Katarzyna Dziurska. Na szczęście nic się nie stało trenerce personalnej i instruktorce fitness, to jeszcze burzę rozpętała miss Polonia Paulina Krupińska.

Zaraz po solowym występie Klaudii Halejcio jury oceniło jej solówkę, w której zmagała się z choreografią Kylie Minogue. Klaudia i Paulina potrzebowały 26 punktów aby przejść do kolejnego odcinka i wyprzedzić drugą zagrożoną parę Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. To się niestety nie wydarzyło, ponieważ Klaudia została oceniona na 25,5 punkta co skutkowało pożegnaniem się z programem.

Swoje niezadowolenie postanowiła pokazać Paulina Krupińska, której słowa zaskoczyły nie tylko jury, ale również publiczność zgromadzoną w studio.

Tak naprawdę wydaje mi się, że dzisiaj jest duży niedosyt, bo tak szczerze, Wasza punktacja, jurorzy, była tak dziwna, że przepraszam, z całym szacunkiem to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące. Ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam takie bardzo dziwne, mieszane uczucia. Może to jest zbyt odważne, ale nie zgodziłabym się z werdyktem na tak niską punktację co do solo Klaudii, bo dla mnie byłaś dzisiaj najlepsza

Tuż po zejściu Pań ze sceny jury skomentowało wypowiedź Pauliny Krupińskiej.

To było bardzo nieładne, to było słabe. Dostała wysoką punktację.

Widzom programu również nie spodobały się słowa Krupińskiej twierdząc, że wypowiedź była niestosowana, świadcząca o braku klasy i braku pokory.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz