Reklama
Strona głowna Wydarzenia Polska z szansą na Eurowizji 2019?

Polska z szansą na Eurowizji 2019?

od Karolina Melon
Reklama
W maju bieżącego roku odbędzie się najbardziej wyczekiwana edycja konkursu Eurowizji 2019. Wiemy, że Polskę będzie reprezentować zespół Tulia. A jaki utwór wykona grupa?

Zespół Tulia stał się znany po tym, jak ich cover “Enjoy the Silence” ukazał się na profilu Facebookowym grupy Depeche Mode.  Formację tworzą cztery żywiołowe wokalistki o niebywałych barwach głosu- Dominika Siepka, Patrycja Nowicka, Tulia Biczak i Joanna Sinkiewicz. W poprzednim roku grupa wydała swój debiutancki album zatytułowany “Tulia”. Znalazły się na nim covery największych, polskich gwiazd, m.in. Dawida Podsiadły. Są tam również ich autorskie kawałki.

Komisja Konkursowa TVP zadecydowała, że to właśnie Tulia będzie reprezentować Polskę na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie.  Utwór, jaki wykonają podczas konkursu jest jeszcze nieznany. Wiadomo, że eurowizyjna piosenka pochodzi z ich debiutanckiego albumu, na którym znalazło się aż 5 autorskich kawałków. Możliwe, że będzie to utwór “Pali się”.  Jest on jednym z najbardziej żywiołowych propozycji, jakie Tulia ma na swoim koncie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz