Reklama
Strona głowna Ogólne Polski bramkarz z nową umową?

Polski bramkarz z nową umową?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Wojciech Szczęsny jest o krok od przedłużenia kontraktu z Juventusem. Takie informacje przekazał Gianluca Di Marzio – jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy we Włoszech. Obecna umowa reprezentanta Polski wygasa w 2021 roku.

Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie w bardzo dobrej formie. Polak jest numerem jeden w bramce Juventusu. Zagrał w 12 meczach i aż pięć razy zachował czyste konto. Władze mistrza Włoch są tak zadowolone z formy Polaka, że chcą mu zaoferować nowy kontrakt. Umowa dla Szczęsnego ma również zakończyć plotki o tym, że Juventus szuka nowego bramkarza. Reprezentant Polski ma być na lata numerem jeden w bramce ‘Starej Damy’. Obecna umowa Wojciecha Szczęsnego z Juventusem wygasa w 2021 roku. Włosi nie chcą czekać i już teraz chcą przedłużyć współpracę z reprezentantem Polski. Gianluca Di Marzio, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy we Włoszech, podaje, że warunki nowego kontaktu są już ustalone, a Wojciech Szczęsny jest o krok od potwierdzenia go swoim podpisem.

Wojciech Szczęsny jest piłkarzem Juventusu od lipca 2017 roku. Do Włoch trafił za 14 milionów euro z Arsenalu. W barwach turyńskiego klubu rozegrał 74 spotkania, wpuścił 52 gole i 37 razy zachował czyste konto.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz