Reklama
Strona głowna Ogólne Polski obrońca skreślony przez Brzęczka?

Polski obrońca skreślony przez Brzęczka?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jednym z zawodników odstrzelonych przez trenera Jerzego Brzęczka został Michał Pazdan – uważa Artur Wichniarek. Jest to były reprezentant Polski, a obecnie ekspert oraz komentator Polsatu Sport.

“W Słowenii po jego błędzie straciliśmy gola i posypało się. Żeby było sprawiedliwie, w Lublanie cały zespół zagrał kiepsko, lecz Pazdan popełniając ewidentny błąd bramkowy i został kozłem ofiarnym. A nawet nie kozłem, a kaczką, która w trakcie wczesnojesiennego polowania tak szybko została odstrzelona, że w gęstwinie ogary nie potrafiły jej znaleźć… Michał spadł/odnalazł się daleko, na trybunach PGE Narodowego” – napisał Artur Wichniarek w swoim tekście dla “Przeglądu Sportowego”.

Pazdan w tym sezonie rozegrał 11 spotkań w barwach tureckiego Ankaragucu. W eliminacjach Euro 2020 zagrał w trzech meczach. Jedną minutę z Austrią (1:0) i po 90 minut z Łotwą (2:0) i Słowenią (0:2). W meczu z Macedonią Płn. i Izraelem siedział na ławce. Na ostatnie spotkania Brzęczek nie wysłał mu powołania  Były reprezentant Polski za przegranego uważa również Mateusza Klicha. W trakcie eliminacji stracił miejsce w składzie i nie wiadomo, które miejsce zajmuje w hierarchii pomocników w oczach Jerzego Brzęczka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz