Reklama
Strona głowna Gwiazdy Popek jakiego nie znacie! Co takiego zrobił tym razem?!

Popek jakiego nie znacie! Co takiego zrobił tym razem?!

od Damian Kowal
Reklama
Popek jest osobą, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. W jednej z ostatnich rozmów “pochwalił się” nowinkami swojego życia o których mogliście jeszcze nigdzie nie słyszeć.

Dla programu The World’s Wildest Rapper przyznał się do swoich życiowych błędów. Podczas wywiadu z Chuckiem Lothianem powiedział to co od dawna leżało mu na sercu. W swej młodości mało co otarł się o śmierć czemu winne były narkotyki.

W wieku 16 lat uciekłem z Polski do Niemiec, gdzie przebywałem przez 3 lata, a następnie pojechałem do Amsterdamu. Tam dwukrotnie zapadłem w śpiączkę. Za pierwszym razem pozostawałem w niej przez 6 miesięcy. Zjadłem 9 tabletek LSD. 10 i 11 umieściłem tutaj (pokazał na oczy). Po wybudzeniu się nie mogłem chodzić ani mówić przez 3 lub 4 tygodnie. Kiedy opuściłem szpital, to powiedziałem sobie: „nigdy więcej nie wezmę tego g..na”. Wiesz, co stało się 2 godziny później? Zasnąłem na kolejne 8 miesięcy.

Popek od dziecka miewał problemy. W gangsterskich porachunkach stracił ojca. Przez wejście na kryminalną wtedy ścieżkę stracił matkę, która nie mogąc wytrzymać jego zachowania odeszła.

Kradliśmy razem portfele. Moja matka nie mogła tego znieść i odeszła z innym mężczyzną. Ojciec nie żyje, zamordowano go w pokoju hotelowym w Krakowie.

Poniżej możecie obejrzeć całą rozmowę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz