Reklama
Strona głowna Gwiazdy Poruszający wpis Joanny Brodzik! Aktorka zachęca do refleksji!

Poruszający wpis Joanny Brodzik! Aktorka zachęca do refleksji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Brodzik aktualnie ma bardzo dużo czasu na przemyślenia, którymi dzieli się z swoimi fanami. Tym razem gwiazda poruszyła temat samotności na swoim instagramie.

Joanna Brodzik sprawę koronawirusa wzięła na poważnie i została w swoim domu. Gwiazda ostatnio za pośrednictwem swojego instagrama opublikowała bardzo obszerny wpis. Celebrytka w nim odpisała jak sobie radzić w czasach panowania takiego wirusa. Aktorka również wspomniała o samotności.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Sama dodana fotografia nie była tak ważna jak dodany do niego opis. Gwiazda w nim poruszyła bardzo ciekawy temat. Celebrytka również zachęciła swoich fanów do refleksji nad obecną sytuacją.

„Świat potrzebuje, żebyśmy mówili głośno, co myślimy, i bronili naszych przekonań. Mam tylko nadzieje, że będziemy to robić w sposób przyzwoity i z szacunkiem dla innych. Lekceważąc lub szargając własne człowieczeństwo – choćby tylko w odpowiedzi na lekceważenie i szarganie – sami łamiemy ducha naszych nieskrepowanych serc. Spośród wszystkich nawoływań o odwagę, które skierowałam do moich czytelników w ciągu ostatnich 9 lat, te dotyczące odważnego przemierzania bezdroży stanowi największe wyzwanie. Może najbardziej zaboleć. Jak jednak przypomina nam Maya Angelou w swojej wypowiedzi, nie ma innej drogi do wyzwolenia. Człowiek jest wolny tylko wtedy, gdy uświadomi sobie, że nigdzie nie przynależy, zupełnie nigdzie, ponieważ jego miejsce jest wszędzie. Cena jest wysoka, ale nagroda – wspaniała*.

Na tym skończę. Na pewno będą chwile, gdy samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne i zbyt przerażające , gdy zwątpimy w to, że jesteśmy w stanie jakoś uporać się z niepewnością. Ktoś gdzieś powie: „Nie rób tego. Ktoś taki jak Ty nie poradzi sobie na bezdrożach”. Wtedy jednak trzeba sięgać w głąb własnego nieskrępowanego serca i samemu sobie przypomnieć: „To ja jestem bezdrożem”- Brené Brown fragment książki “Z odwagą w nieznane”. Dziś fragment kończący “Z odwagą w nieznane”. W obliczu sytuacji, która nas wszystkich dotyczy jakże aktualnym staje się cytat “To ty jesteś bezdrożem”. Jesteśmy w momencie, gdzie brak refleksji jest niemożliwy. Jest niebezpieczny. Odwaga w przejściu tego trudnego i nieprzewidywalnego czasu to wielkie wyzwanie. Skupienie na życzliwości, odpowiedzialności i wzajemnym wsparciu wydaje się teraz najistotniejsze… – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

„Świat potrzebuje, żebyśmy mówili głośno, co myślimy, i bronili naszych przekonań. Mam tylko nadzieje, że będziemy to robić w sposób przyzwoity i z szacunkiem dla innych. Lekceważąc lub szargając własne człowieczeństwo – choćby tylko w odpowiedzi na lekceważenie i szarganie – sami łamiemy ducha naszych nieskrepowanych serc. Spośród wszystkich nawoływań o odwagę, które skierowałam do moich czytelników w ciągu ostatnich 9 lat, te dotyczące odważnego przemierzania bezdroży stanowi największe wyzwanie. Może najbardziej zaboleć. Jak jednak przypomina nam Maya Angelou w swojej wypowiedzi, nie ma innej drogi do wyzwolenia. Człowiek jest wolny tylko wtedy, gdy uświadomi sobie, że nigdzie nie przynależy, zupełnie nigdzie, ponieważ jego miejsce jest wszędzie. Cena jest wysoka, ale nagroda – wspaniała*. Na tym skończę. Na pewno będą chwile, gdy samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne i zbyt przerażające , gdy zwątpimy w to, że jesteśmy w stanie jakoś uporać się z niepewnością. Ktoś gdzieś powie: „Nie rób tego. Ktoś taki jak Ty nie poradzi sobie na bezdrożach”. Wtedy jednak trzeba sięgać w głąb własnego nieskrępowanego serca i samemu sobie przypomnieć: „To ja jestem bezdrożem”- Brené Brown fragment książki "Z odwagą w nieznane". Dziś fragment kończący "Z odwagą w nieznane". W obliczu sytuacji, która nas wszystkich dotyczy jakże aktualnym staje się cytat "To ty jesteś bezdrożem". Jesteśmy w momencie, gdzie brak refleksji jest niemożliwy. Jest niebezpieczny. Odwaga w przejściu tego trudnego i nieprzewidywalnego czasu to wielkie wyzwanie. Skupienie na życzliwości, odpowiedzialności i wzajemnym wsparciu wydaje się teraz najistotniejsze… #zostajewdomu #zostańwdomu #dajczassobieniewirusowi

A post shared by Joanna Brodzik Official (@joanna_brodzik_official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz