Post Malone ogłasza narodziny córki – i jego zaręczyny

INDIO, CALIFORNIA - APRIL 16: Post Malone performs at the Sahara Tent at 2022 Coachella Valley Music and Arts Festival weekend 1 - day 2 on April 16, 2022 in Indio, California. (Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for Coachella)

To ekscytujący czas na bycie Post Malone. Podczas występu w „The Howard Stern Show” 13 czerwca 26-letni raper ujawnił, że niedawno powitał swoje pierwsze dziecko oraz zaręczyłem się. Podczas rozmowy z Howardem Sternem, Malone od niechcenia powiedział, że” pocałował „swoją” córeczkę ” przed pójściem do studia, co skłoniło Sterna do pytania o jej przybycie.

„To było na QT, chociaż? Nie wiedzieliśmy, że masz córkę, prawda?”Stern zapytał go. Malone powiedział, że chce pozwolić jej „podejmować własne decyzje”, jeśli chodzi o ogłaszanie ich życia, dlatego nie ujawnił żadnych dalszych szczegółów na temat tego, kiedy urodziła się jego córka, ani kiedy się zaręczył.

Tożsamość jego narzeczonej nie została ujawniona, choć doniesiono, że jej nie ma w oczach opinii publicznej. Malone wcześniej spotykał się z promotorem serialu Ashlenem Diazem przez około trzy lata i był związany z inną kobietą w sierpniu 2018 roku.

Malone po raz pierwszy ogłosił, że zostanie ojcem już 3 Maja. „Jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem w moim życiu. Jestem najszczęśliwszy, jaki kiedykolwiek byłem-powiedział TMZ. „Czas zadbać o moje ciało, rodzinę i przyjaciół i szerzyć jak najwięcej miłości każdego dnia.”

Oprócz poszerzenia rodziny i zaręczyn, raper świętuje również wydanie swojego trzeciego albumu studyjnego, ” Twelve Carat Toothache.”Projekt zadebiutował na 2 miejscu listy Billboard 200 3 czerwca, a wersja deluxe spadła 7 czerwca . Malone ma również wydać wydanie kasetowe 24 czerwca, a wydanie winylowe w przyszłym roku. Gratulacje dla Posty!

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version