Reklama
Strona głowna Ogólne Poznaliśmy datę debiutu Leona!

Poznaliśmy datę debiutu Leona!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Wilfiredo Leon po raz pierwszy w koszulce z orzełkiem na piersi zagra w towarzyskim dwumeczu przeciwko reprezentacji Holandii. Spotkania odbędą się w dniach 27-28 lipca w Opolu.

Przed drużyną Vitala Heynena finałowy turniej siatkarskiej Ligi Narodów w Chicago 10-14 lipca. W tych spotkaniach jeszcze nie zobaczymy Leona, ze względu na trwającą jeszcze dwuletnią karencję z powodu zmiany reprezentacji. W piątkowe popołudnie ogłoszono, że kibice po raz pierwszy oficjalnie Leona zobaczą w dwumeczu z reprezentacją Holandii w Opolu 27-28 lipca. Dla zawodnika włoskiej Perugii będzie to pierwszy występ w biało-czerwonych barwach.

Dwumecz ten jest jednym z ostatnich etapów przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego na igrzyska olimpijskie, który odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie w dniach 9-11 sierpnia. Naszymi rywalami będzie reprezentacja Francji, Słowenii oraz Tunezji. Ponadto nasi siatkarze zaprezentują się własnej publiczności jeszcze podczas memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie 1-3 sierpnia. Oprócz naszej reprezentacji, kibice zgromadzeni w Tauron Arenie będą mogli zobaczyć zespoły Brazylii, Finlandii oraz Serbii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz