Reklama
Strona głowna Gwiazdy Poznaliśmy partnera Barbary Kurdej-Szatan! Czy doprowadzi ją do zwycięstwa?

Poznaliśmy partnera Barbary Kurdej-Szatan! Czy doprowadzi ją do zwycięstwa?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama




Stacja Polsat ujawniła kolejną parę, która zawalczy o Kryształową Kulę. Producenci programu Taniec z gwiazdami zdradzili z kim zatańczy Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że ani Rafał Maserak, ani Jan Kliment nie doprowadzą aktorki do zwycięstwa.

Barbarę Kurdej-Szatan będzie trenował Jacek Jeschke, który po raz pierwszy pojawił się w piątej edycji programu. Wraz z Anną Karczmarczyk zdobył Kryształową Kulę. Natomiast w kolejnych edycjach trenował z Ewą Błachnio, z którą wywalczył 5. miejsce oraz Pauliną Chylewską 8. miejsce.

Sama aktorka nie ukrywa radości na wieść o swoim partnerze. Nawet poprosiła internautów o pomoc w znalezieniu hasztaga, który będzie formą wsparcia podczas odcinków na żywo:

A DAM !!! Oto MY 🔥 Jacek i Barbara 😀 @jacekjeschke – mój boski taneczny partner 😀 będzie zmagał się i troszczył o moje perfekcyjne kroki 😂 ja walczę na treningach waaaalczę 💪😂 póki co jest bardzo cierpliwy 😛 Macie jakiś pomysł na nasz wspólny hasztag do TzG ?!? Póki co mamy #jacekibarbara 😛 najlepszy pomysł nagrodzimy zaproszeniem na jeden z odcinków na żywo 😁😁😁 #help 🙏🙏🙏 i oczywiście -> follow :> @jacekjeschke 💪

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz