Reklama
Strona głowna Hot Poznaliśmy pierwszych uczestników nowej edycji TTBZ

Poznaliśmy pierwszych uczestników nowej edycji TTBZ

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Twoja Twarz Brzmi Znajomo to kultowy program rozrywkowy nadawany przez stację Polsat. Program doczekał się już 11. edycji, a widzów przybywa z edycji na edycję. Producenci programu zaskakują nowymi nazwiskami, natomiast widzowie z ciekawością śledzą zmagania gwiazd.

Już wiadomo, że kolejna edycja programu dojdzie do skutku i już niedługo będziemy mogli oglądać 12. edycję  TTBZ. Z informacji podanych przez Super Express wynika, że podczas jesiennej odsłony zobaczymy Łukasza Zagrobelnego i Ewelinę Ruckgaber.

Jak się dowiedzieliśmy w „Twoja twarz brzmi znajomo” zobaczymy popularnego wokalistę Łukasza Zagrobelnego znanego z takich hitów jak „Życie na czekanie” czy „Nie kłam, że kochasz mnie”. Łukasz z pewnością świetnie poradzi sobie w programie, bo od 19 lat występuje w musicalach Teatru Roma. Jego konkurentką będzie Ewelina Ruckgaber, którą na co dzień możemy oglądać w serialu „Gliniarze”, ale na swoim koncie ma też singiel „Świata widzenie”

Oficjalnie informację potwierdził Polsat. Na oficjalnej stronie programu udostępniono zdjęcia dwójki uczestników z krótkimi opisami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lukas Zagrobelny (@lukasz_zagrobelny)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz