Reklama
Strona głowna Hot Poznaliśmy rodziców chrzestnych Archie’go! To nazwisko jest zaskoczeniem!

Poznaliśmy rodziców chrzestnych Archie’go! To nazwisko jest zaskoczeniem!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Meghan Markle i książę Harry zdecydowali, że chrzest ich syna odbędzie się w bardzo wąskim gronie, natomiast uroczystość będzie zamkniętą. W gronie szczęśliwców znalazło się 25 osób najbliższych rodzicom Archie’go. Co prawda zdjęcie z tego wydarzenia zostało opublikowane przez parę książęcą, jednak tożsamości rodziców chrzestnych nie podano.

Chrzest Archie’go odbył się w lipcu, a dopiero teraz wyszło na jaw, kto podawał syna Meghan i księcia Harry’ego do chrztu. Wszystko przez królewską ekspertkę Katie Nicholl, która wygadała się na premierze ubrań zaprojektowanych przez Meghan.

Byłam tam podczas premiery i zauważyłam na widowni Isabel May, która jest matką chrzestną Archiego.

Pomogła Meghan, gdy ta rozpoczynała swoje życie w Londynie. Meghan bardzo na niej polegała. Wspierają się nawzajem i, podobnie jak inne koleżanki, wspólnie spędzają czas. Nie chcą jednak obnosić się z tą przyjaźnią.

Isabel May to dyrektor ds. komunikacji marki Burberry, a także najbliższa przyjaciółka księżnej Sussex. Sama królowa Elżbieta II bardzo ceni sobie tę przyjaźń.

Jeśli chodzi o ojca chrzestnego to do tego zaszczytu typowano makijażystę Meghan – Daniela Martina. Pod uwagę brano także dawnego przyjaciela Harry’ego – Jake’a Warrena.  Jednak tożsamość ojca chrzestnego nie jest znana.

Podobno decyzję o nieujawnianiu nazwisk rodziców chrzestnych pojęli rodzice malucha.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz