Reklama
Strona głowna Gwiazdy Prawda o związku Edyty Górniak z przystojnym piłkarzem

Prawda o związku Edyty Górniak z przystojnym piłkarzem

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Związki Edyty Górniak kończyły się bardzo szybko, nie mogła znaleźć odpowiedniego kandydata, który zaopiekuje się nią i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Doszło do tego, że gwiazda stała się ostrożniejsza w relacjach damsko-męskich.

Mam nadzieję, że jednak codziennie się czegoś uczę i że wyciągnęłam wnioski. Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem. Tak mogę powiedzieć tylko

Wątpliwości co do jej wypowiedzi wzbudziły zdjęcia zrobione przez paparazzi w jednej z sopockich restauracji fast-food, w której gwiazda wyprawiła urodziny synowi.

Wielkim zaskoczeniem była obecność tajemniczego mężczyzny, który okazywał w jej stronę dużo czułości. W mediach zaczęło huczeć o kolejnym romansie Edyty, ta natomiast nie “porwała” się do tego by skomentować rzekome pogłoski.

Przystojny towarzysz okazał się być byłym zawodnikiem klubu piłkarskiego – Arka Gdynia i najlepszym kolegą Edyty, nie wykluczone, że nawet przyjacielem. Takie informacje padły nie z ust samej zainteresowanej, a od współpracowników gwiazdy i managementu. Jak twierdzą Edyta ani razu nie potwierdziła, że jest zakochana albo jest w jakimkolwiek związku. W jej wypowiedzi rzekomo chodziło o chronienie swojego życia uczuciowego w przyszłości.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz