Reklama
Strona głowna Sport Premier League. Hiszpan na dłużej w Manchesterze United.

Premier League. Hiszpan na dłużej w Manchesterze United.

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Angielskie media są zgodne, że hiszpański bramkarz Manchesteru United przedłuży swój kontrakt z klubem. De Gea ma zgodzić się na zarobki wynoszące 350 tysięcy funtów tygodniowo.

Od jakiegoś czasu przyszłość Hiszpana była jedną wielką niewiadomą. Obecna umowa wygasa 30 czerwca przyszłego roku, a negocjacje w sprawie nowego kontraktu przebiegały w bardzo wolnym tempie. Były takie momenty, że fani Czerwonych Diabłów byli przekonani, że ich bramkarz opuści zespół. Włodarze klubu z Old Trafford mocno zabiegały o podpis na nowym kontrakcie, oferując mu jeden z najwyższych kontraktów w całej lidze. Niedawno klub zaoferował piłkarzowi 350 tysięcy funtów tygodniowo, ale początkowo Hiszpan odrzucił ofertę. Jak informuję “Sunday Mirror” bramkarz jednak zaakceptował propozycję.

De Gea będzie drugim najlepiej opłacanym piłkarzem w zespole oraz całej lidze. Niezmiennie na pierwszym miejscu plasuję się Alexis Sanchez. Chilijczyk inkasuję obecnie z bonusami nawet 500 tysięcy funtów tygodniowo. De Gea i tak nie może narzekać, ponieważ jego obecne zarobki wynosiły 200 tysięcy funtów. Warto dodać, że po podpisaniu nowej umowy, będzie on także najlepiej opłacanym bramkarzem na świecie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz