Reklama
Strona głowna Gwiazdy Progres w sprawie rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie? Aktor zabrał głos

Progres w sprawie rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie? Aktor zabrał głos

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie wraca jak boomerang.

Coraz więcej informacji wychodzi na jaw, a co więcej para zaczyna już mieć siebie dość. Papiery rozwodowe trafiły do sądu w 2016 roku, do dnia dzisiejszego sprawa ciągnie się i nadal nie wiadomo kiedy się skończy. Wszystko przez prawników aktorki, którzy odwlekają sprawę rozwodową. Brad wielokrotnie powtarzał, że chciałby aby rozwód został sfinalizowany, bo mógłby wtedy ruszyć do przodu. Niestety jego była żona nie ułatwia mu tego. Zirytowany Pitt postanowił wreszcie opowiedzieć znajomym o kontrowersyjnej sprawie.

Podobno aktor traci zbyt dużo energii na cyrk, który funduje mu Angelina. Zmęczony i wykończony całą sytuacją marzy o tym by ta “szopka” skończyła się jak najszybciej.

Jeden z amerykańskich tabloidów opisuje całą sytuację związaną z Pittem i Jolie.

Jest sfrustrowany, bo rozwód wciąż się przeciąga. Powiedział, że Angelina nie chce kompromisów i sprawia trudności celowo, a sam rozwód powinien był być sfinalizowany przynajmniej rok temu. Nie jest zainteresowany obmawianiem jej w mediach czy przy dzieciach, ale ten cyrk kosztuje go wiele energii, czasu i pieniędzy. Powiedział, że marzy o tym, by wreszcie to wszystko zakończyć i uwolnić się od tej wariatki.

Ten rozwód przypomina trochę seans filmowy. Wystarczy tylko wziąć popcorn i czekać na “happy end”, który tak szybko nie nadejdzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Brad Pitt (@bradpittoffcial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz