Reklama
Strona głowna Gwiazdy Przemek Kossakowski o chaosie związanym z koronawirusem! Celebryta zgolił brodę!

Przemek Kossakowski o chaosie związanym z koronawirusem! Celebryta zgolił brodę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Przemek Kossakowski ostatnio na swoim instagramie postanowił zabrać głos w sprawie koronawirusa. Mimo bardzo obszernego wpisu, my zwróciliśmy uwagę na coś innego. Mężczyzna pozbył się swojego zarostu na twarzy.

Przemek Kossakowski potrafi trafić w punkt. Tym razem kolejny raz to potwierdził. Celebryta postanowił wypowiedzieć się na temat koronawirusa. Mężczyzna również opisał zachowanie niektórych Polaków, które bardzo go zniesmaczyły.

Przemek na swoim instagramie pochwalił się nowym wpisem w którym wypowiedział się na temat koronawirusa. Mimo tak ważnego tematu my zauważyliśmy, że celebryta postanowił się pozbyć swojej brody. Spójrzcie i oceńcie go w nowym wydaniu.

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo, czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i codziennie będzie emitowała program Katarzyny Bosackiej, ,,DeFacto Bosacka. Raport” – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Będzie więc dawka wiedzy czym tak naprawdę jest koronawirus. Czego unikać a które zagrożenia są nie warte uwagi. Zaproszeni eksperci powiedzą nam co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy. Wszystko to podane w zgrabnej nie zamęczającej człowieka formie, którą nawet ja jestem w stanie zrozumieć. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel. DeFacto Bosacka. Raport. Już dziś. Godzina 18.05. Telewizja TTV. Polecam Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz