Reklama
Strona głowna Gwiazdy Przemysław Saleta trafił do szpitala!

Przemysław Saleta trafił do szpitala!

od Marcin Karwoski
Reklama
Przemysław Saleta ostatnio wprawił w niepokój swoich fanów. Celebryta trafił do szpitala. O tym dlaczego tam trafił postanowił wyznać na swoim instagramie.

Przemysław na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebryta na dodanej fotografii leży w szpitalnym łóżku. Dodany opis wszystko bardzo szybko wyjaśnił.

No cóż, trzeba się ciąć. Torbiel przy kręgosłupie się nie wchłania, więc należy ją wyciąć, a przy okazji ustabilizować kręgosłup kilkoma śrubami. Sport to zdrowie- czytamy na początku opisu.

View this post on Instagram

No cóż,trzeba się ciąć 😉 Torbiel przy kręgosłupie się nie wchłania więc należy ją wyciąć, a przy okazji ustabilizować kręgosłup kilkoma śrubami. Sport to zdrowie😉 Ostatnie 4 miesiące nie były dla mnie zbyt przyjemne. Ból i niedowład prawej nogi, a w konsekwencji prawie bez treningów i z mnóstwem innych ograniczeń. Ale może się to zdarzyć każdemu i nie ma powodów do tragedii. To doświadczenie daje mi też ogromną motywację żeby szybko wrócić do formy. Naprawdę doceniasz coś co masz i uważasz za oczywiste w momencie gdy to nagle tracisz. Na obóz w Tajlandii, w połowie grudnia, będę gotowy! Przy okazji podziękowania dla Łukasza Nagraby i MD Clinic za pomoc, Fabianowi za rehabilitację i oczywiście dr. Wojciechowi Bialowąsowi za podjęcie się operacji.😁

A post shared by Przemek Saleta (@przemek_saleta) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz