Reklama
Strona głowna Gwiazdy Przemysław Saleta uważa, że córka została źle zrozumiana

Przemysław Saleta uważa, że córka została źle zrozumiana

od Karolina Melon
Reklama
Przemysław Saleta komentuje ostatni wywiad, który udzieliła jego córka. Dziewczyna przyznała, że od momentu kiedy ojciec zamieszkał w Tajlandii nie mają kontaktu. Tłumaczyła to odległością oraz napiętym grafikiem ojca. Do rozmowy postanowił odnieś się sam bokser, który uważa, że córka została źle zrozumiana. Jego zdaniem ich stosunki są w jak najlepszym porządku:

“To, że nie spotykamy się za często, jest prawdą. Wynika to z tego, że Nicole ma 25 lat, ma swoje życie. Dochodzi do tego kwestia napiętego kalendarza, zarówno u mnie, jak i u córki. Jeśli chodzi o mnie, to doszły kwestie zdrowotne. Przez ostatnie miesiące byłem mniej mobilny, przeszedłem skomplikowaną operację kręgosłupa- powiedział Saleta.

Pięściarz ma w planach wrócić do Polski na stałe właśnie ze względu na córkę. Zapewnia, że wówczas ich kontakty będą jeszcze lepsze:

“Na początku marca wróciłem i odwróciłem proporcje, bo do tego momentu 80 procent czasu przebywałem poza Polską. Jednym z powodów powrotu była właśnie chęć częstszych kontaktów z córkami.
“Nawet Nicole zdziwiła się, że jej wywiad został odebrany w taki sposób. Mówienie, że nie mamy kontaktu, jest bzdurą. Pewnie większość rodzin ze swoimi dziećmi widuje się raz na jakiś czas, a nie codziennie. Zwłaszcza gdy dzieci już dorosną – podsumował.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Przemysław Saleta o walce z chorobą jego córki! - Begio.pl 24 stycznia 2020 - 12:30

[…] Przemysław Saleta postanowił zdradzić jak jego córka Nicole walczy z chorobą! czy jest już lepiej?! […]

Napisz

Zostaw komentarz