Przeżyj ponownie 24-letnią historię miłosną Melissy McCarthy i Bena Falcone

Historia miłosna Melissy McCarthy i Bena Falcone jest jedna na wieki. Przyjaciele, którzy stali się kochankami, dzielą się słodkim spotkaniem godnym omdlenia, które stworzyłoby Epicki rom-com (Psst! Netflix, robisz notatki?). Utalentowana para aktorów wzięła swoją prawdziwą iskrę do reel life i rozświetliła wiele hollywoodzkich projektów, dzieląc ekrany w tytułach takich jak” druhny”,” szpieg „i najnowszy unikalny rom-com Netflix,” ulubiony Idiota Boga.”W rzeczywistości oboje uwielbiają pracować razem tak bardzo, że prawie zawsze można liczyć na występ Falcone w pracy aktorki, podobnie jak zauważenie krótkiego pojawienia się ukochanego pisarza komiksów Stana Lee w MCU.

„To śmieszne. To tak, jakbyś mógł pracować ze swoim najlepszym przyjacielem. Dokładnie tak się poznaliśmy i staliśmy się tak dobrymi przyjaciółmi, ponieważ uwielbialiśmy robić to razem ” – powiedziała e! Wiadomości o doświadczeniu profesjonalnej współpracy z mężulkiem w 2018 roku. „Robić to na taką skalę i wciąż opowiadać historie . . . to sen.”

Ponad 20 lat razem, wiele wspólnych projektów i dwójka dzieci później, duet nadal służy poważnym param celom. Tak więc, aby uczcić ich niedawną współpracę, zebraliśmy wszystkie przełomowe momenty ich słodkiego romansu. Continue reading to sneak a peek at the complete relationship timeline of McCarthy and Falcone through the years.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version