Reklama
Strona głowna Ogólne Przyjaciółki: Zuza dostaje niemoralną propozycję od swojego szefa! Zwiastun nowego odcinka!

Przyjaciółki: Zuza dostaje niemoralną propozycję od swojego szefa! Zwiastun nowego odcinka!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Zuza (Anita Sokołowska) chce się dowiedzieć, jakie są plany szefostwa firmy deweloperskiej na ich dalszą współpracę. Szef (Wojciech Kuliński) w jednoznaczny i seksistowski sposób daje jej do zrozumienia, że służbowy wyjazd będzie decydujący dla jej dalszej kariery… Inga (Małgorzata Socha) zaczyna na poważnie brać pod uwagę możliwość, że Robert (Krzysztof Wieszczek) jest gejem.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) tylko wtóruje tym domysłom. Twierdzi, że to zasługa Ingi, która musiała niezwykle skutecznie byłemu „obrzydzić wszystkie baby”… Patrycja (Joanna Liszowska) zdradza Eli (Elżbieta Jarosik), że ma podejrzenia co do tożsamości architekta, którego zaangażowała w remont kuchni.

Była teściowa pomaga jej dowiedzieć się więcej o mężczyźnie… Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) namawia Julkę (Nicole Bogdanowicz), by rozejrzała się za własnym, większym mieszkaniem. Oferuje, że da córce pieniądze na wkład własny. Dla Julki propozycja jest bardzo kusząca, martwi się jednak, jak zareagują rodzice Antka, jeśli przyjmie tę pomoc…

Nowy odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek 19 marca o godz. 21:10 w Polsacie. Zobaczcie zwiastun!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz