Reklama
Strona głowna Gwiazdy Przystojni Panowie, do których wzdycha miliony Pań na jednym plakacie

Przystojni Panowie, do których wzdycha miliony Pań na jednym plakacie

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Przystojny chłopak z tonącego statku, grający w filmie który do dnia dzisiejszego jest najpopularniejszym filmem na całym świecie – Leonardo DiCaprio i przystojny mężczyzna, do którego wzdychają miliony Pań na całej kuli ziemskiej, marzące i śniące o takim mężczyźnie – Brad Pitt.

“Pewnego razu w Hollywood” taką nazwę nosi najnowszy film Quantina Tarantino, w którym główną rolę zagrają Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. Oczywiście plakat promujący film również należy do Panów.

Materiały prasowe

 

Jak widać scenografia wyjęta z lat 60.

Warto zaznaczyć, że obok Brada i Leonardo zobaczymy również Margot Robbie, która wcieli się w rolę Sharon Tate oraz Rafała Zawieruchę, grającego Romana Polańskiego. Premiera filmu ma odbyć się w lipcu bieżącego roku.

 

Brada Pitta zna każdy, nie ma osoby, która nie znałaby tego przystojnego gwiazdora. Pomimo płynących lat Pitt nadal jest obiektem, do którego wzdychają miliony kobiet. Ostatnio w jego życiu dużo się wydarzyło – rozwód z Angeliną Jolie, walka w sądzie o prawa rodzicielskie sprawiły, że Brad w ostatnim czasie odciął się od świata show biznesu, próbując dojść do siebie. Jak widać chyba mu się udało.

Leonardo DiCaprio czyli “Wielki Gatsby” z “Titanica”, ostatnio niczym “Zjawa” powraca na salony i rozpoczyna od głównej roli u boku Pitta.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz