Reklama
Strona głowna Gwiazdy Radek Liszewski o muzyce disco-polo i Zenku Martyniuku!

Radek Liszewski o muzyce disco-polo i Zenku Martyniuku!

od Damian Kowal
Reklama
Radek Liszewski postanowił skomentować szanse Zenka Martyniuka w konkursie Eurowizji. Piosenkarz opowiedział również o nurcie muzyki disco-polo w naszym kraju.

Muzyka disco-polo w pewnym stopniu spotyka się z krytyką wśród internautów. Czy piszą o niej w ten sposób z zazdrości, braku szacunku czy jeszcze innego powodu? Radek Liszewski odniósł się do tego w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl:

Ta muzyka nie jest obowiązkowa. Jeżeli ktoś nie chce, to nie słucha. Mamy wolny wybór, wolną wolę. Prezes postawił na ten rodzaj muzyki. Sylwester w Zakopanem pobił wszelkie rekordy, było blisko 80 tysięcy ludzi pod sceną, to jest naprawdę mega wydarzenie. Jak się nad tym zastanowimy, to muzyka disco-polo wcale nikomu nie przeszkadza. Ludzie równie dobrze skaczą do Golców, za chwilę wychodzi Zenek, skaczą do Zenka, później ja wychodzę i nikt nie ma z tym żadnego problemu. Ani nie trzeba tej muzyki gloryfikować nadmiernie, ani jej ganić. Po prostu jest jak każda inna.

Być może nurt disco-polo byłby idealny, aby wygrać konkurs Eurowizji? Czy według lidera zespołu Weekend nasz kraj powinien reprezentować Zenon Martyniuk?

Jeżeli znalazłby się artysta, który byłby godny pojechać na Eurowizję, to jakie to ma znaczenie, jaką muzykę on wykonuje. Jeżeli ludzie by chcieli go słuchać i miałby szanse na Eurowizji, to ani nie powiem, że powinien, ani że nie powinien. To zależy od utworu, wykonawcy, jego charyzmy. Zenek Martyniuk np. w Polsce jest uwielbiany, ale jakby było na świecie? Nie wiem.

Jakie jest Wasze stanowisko w tej sprawie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz