Reklama
Strona głowna Ogólne Radoslav Latal wróci do Ekstraklasy?

Radoslav Latal wróci do Ekstraklasy?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Radoslav Latal może zostać nowym trenerem Jagiellonii Białystok. Obydwie strony doszły już do porozumienia, ale 49-latek najpierw musi rozwiązać umowę z Sigmą Ołomuniec. Takie informacje przekazał portal “sport.onet.pl”.

Jagiellonia Białystok od 8 grudnia nie ma trenera. Kilka tygodni temu z klubem pożegnał się Ireneusz Mamrot, z którym rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron. W ostatnich meczach w 2019 roku Jagiellonię prowadził trener tymczasowy, którym został Rafał Grzyb, dotychczasowy asystent Mamrota, który w przeszłości był piłkarzem białostoczan. Od stycznia ma go jednak zastąpić inny szkoleniowiec. Zdaniem portalu “sport.onet.pl”, nowym trenerem Jagiellonii może zostać Radoslav Latal, który w przeszłości prowadził Piast Gliwice. Dziennikarze serwisu uważają, że obydwie strony doszły już do porozumienia, ale problemem jest obecny kontrakt 49-latka z Sigmą Ołomuniec, którą Czech prowadzi od lata.

Jeśli z Latalem do porozumienia ostatecznie nie dojdzie, jedną z alternatywnych opcji mogą być negocjacje z Marcinem Broszem, trenerem Górnika Zabrze.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz