Reklama
Strona głowna Życie gwiazd Radosna nowina! Milena Krawczyńska z duetu Siostry ADiHD jest w drugiej ciąży!

Radosna nowina! Milena Krawczyńska z duetu Siostry ADiHD jest w drugiej ciąży!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Milena Krawczyńska, która wspólnie z siostrą Iloną tworzy znany duet Siostry ADiHD, jest w drugiej ciąży! Gwiazda pochwaliła się właśnie radosną nowiną na Instagramie:

MILENA KRAWCZYŃSKA Z DUETU SIOSTRY ADiHD JEST W DRUGIEJ CIĄŻY!

– Mała zmiana planów. Lecimy do NY w czwórkę, a nie trójkę. Ignaś będzie miał rodzeństwo – napisała Milena udostępniając zdjęcie, na którym jest wspólnie ze swoim partnerem Jackiem oraz synem Ignacym!


Dwa lata temu jej świat zmienił się po raz pierwszy! Milena Krawczyńska w grudniu 2017 roku została po raz pierwszy mamą. Urodziła syna, któremu dała na imię Ignacy. Już wtedy gwiazda wielokrotnie powtarzała, że pragnie kolejnego dziecka. Chciała aby jej syn miał rodzeństwo. Marzenia Mileny Krawczyńskiej  i jej partnera się spełniły.

INFLUENCERKA SPEŁNIA MARZENIA!

Para niedawno kupiła większe mieszkanie, które obecnie wykańczają, a już w środę lecą do Nowego Jorku. Jak się okazuje będzie to niezwykła podróż, ponieważ wylecą już w czwórkę.

Informacja o drugiej ciąży spotkała się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Swoje gratulacje wysłała Milenie i Jackowi m.in. Anna Dydzik działająca w sieci jako Nieperfekcyjna Mama, Agnieszka Antoniak twórca prężnie rozwijającej się marki Spoko Stara, a także MamaGinekolog, Mamagerka oraz Anna Zając – współorganizatorka See Blogers, największego festiwalu dla influencerów w Polsce. My również dołączamy się do gratulacji i trzymamy kciuki za pomyślność!

Poniżej mamy dla Was kilka materiałów z Mileną z duetu Siostry ADiHD w roli głównej!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz