Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rafał Brzozowski wspomina wakacje w Emiratach Arabskich

Rafał Brzozowski wspomina wakacje w Emiratach Arabskich

od Karolina Melon
Reklama
Rafał Brzozowski to z pewnością gwiazda, która zdobyła ogromną popularność w minionym roku. Zaczynał jako prowadzący teleturniej “Koła Fortuny” a obecnie jest gospodarzem programu “Jaka to melodia”. Po tak intensywnym roku postanowił trochę wypocząć a, że lubi ciepłe klimaty to wybrał Emiraty Arabskie. Wspomnieniami z wakacji pochwalił się na swoim Instagramie.

“W Polsce temperatury coraz niższe, a ja myślami wracam do moich zimowych wakacji w Emiratach Arabskich – tam lato przez cały rok. Dzielę się więc z Wami wspomnieniami z tej dalekiej podróży. Jest co wspominać… – zwrócił się do fanów.

 

#podróże #wspomnienia #memories #zatrzymaćlato #emirates #dubai #holiday #winter #sun #sunnyday #przygoda #wtrasie #zimowewakacje #instaphoto #instaman #potd – brzmią.

Materiały prasowe

Z jego hasztagów wynika, że bardzo lubi ciepło oraz chciałby u nas zatrzymać lato. Szkoda, że tak się nie da na pewno więcej osób byłoby z tego zadowolone.

Każdy z nas po powrocie do szarej rzeczywistości marzy aby znowu było słońce, ciepło jednym słowem lato. Natomiast celebryta wie jak poprawić humor przy deszczowej aurze.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz