Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rafał Maserak pokazał syna! Są jak dwie krople wody?!

Rafał Maserak pokazał syna! Są jak dwie krople wody?!

od Marcin Karwoski
Reklama
Rafał Maserak kilka dni temu został ojcem. Teraz na jego instagramie ukazało się pierwsze zdjęcie z synkiem. We swoim wpisie zwrócił się do dziecka oraz swojej ukochanej.

Rafał Maserak 4 marca pierwszy raz został ojcem. Na świecie pojawił się jego synek, któremu według doniesień nadał imię Leon. Jednak podczas jednego wywiadu na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu zaprzeczył, że zdecydowali się z swoją ukochaną na takie imię. W dalszej części był on bardzo tajemniczy i raczej nie chciał zdradzić jakie imię faktycznie wybrał.

Rafał na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebryta na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim synkiem. Do dodanego zdjęcia Maserak dodał bardzo uczuciowy opis.

Mój świat stanął na głowie!! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury – każda kobieta, która to robi jest wielka Ale zarówno cesarka jak i poród naturalny to wyzwanie dla kobiet! Ogromny Szacunek! To wspaniałe uczucie – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz