Reklama
Strona głowna Hot Rafał Maślak nie doczeka się syna juniora..

Rafał Maślak nie doczeka się syna juniora..

od Karolina Melon
Reklama
Ku zdziwieniu internautów, Rafał Maślak wraz z Kamilą Nicpoń wybrali imię dla synka. Jedno jest pewne, ich syn nie będzie Rafał.

Nie ma żadnych wątpliwości, że Rafał Maślak jest jednym z bardziej znanych polskich celebrytów. Swoją popularność zawdzięcza udziałowi w konkursie na Mistera Polski. Choć społeczeństwo nie patrzy przychylnie na tego typu rywalizacje, to Rafał udowodnił, że reprezentuje sobą coś więcej niż tylko boskie ciało. Pokazał także, iż wygląd nie jest dla niego sprawą pierwszorzędną. Najważniejsza dla modela jest rodzina. Mimo udziału i uzyskaniu tytułu Mistera Polski, nie uderzyła mu woda sodowa do głowy.  Model prowadzi ułożone i spokojne życie prywatne.

Od 2015 roku niezmiennie spotykał się z Kamilą Nicpoń. Pokus w świecie mody było niemało, jednak on w sierpniu ubiegłego roku postanowił ożenić się ze swoją wybranką. W 30- ste urodziny pojawiła się oficjalna informacja, iż młode małżeństwo spodziewa się dziecka. Wiadomo, że będzie to chłopiec. Imię jakie wybrali dla pierwotnego synka, to Maksymilian.

20

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz