Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rebel Wilson jest w trakcie swojej metamorfozy!

Rebel Wilson jest w trakcie swojej metamorfozy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Rebel Wilson postanowiła zmienić swoją sylwetkę. Gwiazda wygląda już coraz szczuplej. Dziś jej trener zdradziła, jak wyglądają jej aktualne zajęcia.

Rebel Wilson ostatnio na swoim instagramie zamieściła nagranie na którym ćwiczy. Aktorka w nimi poinformowała, że rok 2020 będzie rokiem zdrowia. Gwiazda już wielokrotnie podkreślała, że to nie ona ma problem z swoimi krągłościami, jednak jej zdjęcia do musicalu “Koty” uświadomiły ją, że czas zając się swoją sylwetką.

Dziś jej osobisty trener udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla Hollywood Life. Zdradził ona jakie ćwiczenia wykonuje Rebel.

Rebel jest przeuroczą osobą. Podczas treningów dobrze się razem bawimy. Tak jak w przypadku każdego mojego klienta, staram się, aby sesje były przyjemne i angażujące. Ćwiczenia łączą dobrą zabawę z wymagającą pracą

Trener na koniec zdradził jakie wskazówki daje swoim klientom. Okazuje się, że sekret to dodatkowy trening cardio.

Zachęcam wszystkich swoich klientów, aby w ciągu dnia wykonali dodatkowy trening cardio. Codziennie należy dążyć do przejścia 10 tysięcy kroków. Telefony i zegarki oferują aplikacje, które pilnują wyznaczonej liczby kroków

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz