Regé-Romans Jeana Page ’ a z Emily Brown nabiera tempa

WESTWOOD, CA - DECEMBER 05:  Rege-Jean Page arrives at the Premiere Of Universal Pictures'

Minęły prawie dwa lata, odkąd po raz pierwszy zmusił nas do palenia dla niego – ale nasz największy zauroczenie Netflix jest tutaj, aby pozostać! Regé-Jean Page, gwiazda pierwszego sezonu hitu Netflix Bridgerton, miał widzów mdleje z portretem seksownego, emocjonalnie skomplikowane Simon Basset, Książę Hastings. Podczas gdy jego romans na ekranie znalazł się na pierwszych stronach gazet, życie osobiste”szarego człowieka” pozostało w większości poza ekranem.

W wywiadzie dla Entertainment Weekly w grudniu 2020 roku Page przyznał się do bycia dość romantycznym w sercu. „Jestem wielkim fanem romantyzmu jako koncepcji. Romans to wspaniała rzecz i potrzebujemy go więcej na świecie ” – powiedział magazynowi. „Większość rzeczy w ich Centrum są historie miłosne i tak, czy zdają sobie z tego sprawę, czy nie. To zabawne, im poważniej serial próbuje się od tego oderwać, tym bardziej historia miłosna ma tendencję do ujawniania się.”

Obejmuje on również nierozerwalny romans w jednym z naszych ulubionych, klasycznych wątków dramatycznych: trzymające się w napięciu sceny balowe między dwoma postaciami – Typ sceny, w której on i była costar Phoebe Dynevor, jako Simon i Daphne, celowali. „Masz przestrzeń do flirtowania i komunikowania się na osobności. Nawet jeśli oczy świata są skierowane na ciebie, to jest to mała bańka szczerości między tymi dwoma postaciami ” – powiedział Oprah Magazine. Przy tak nieskrępowanej miłości do romantycznych tropów nic dziwnego, że Page był w stanie w pełni wcielić się w postać zamyślonego, namiętnego i złożonego Simona!

W prawdziwym życiu Page jest jednak znacznie mniej otwarty na swoje osobiste uczucia i relacje. Ale to nie znaczy, że jest wolny. W lutym 2021 roku aktor wywołał plotki o romansach, kiedy został zauważony, gdy przed wylotem został przyłapany na obejmowaniu pisarki i sportowca na pół etatu Emily Brown. W tym czasie źródło potwierdziło dla Entertainment Tonight, że para się spotykała. Od tego czasu wystąpili razem w kilku publicznych występach, w tym na GQ Men of the Year Awards i londyńskim Festiwalu Filmowym w zeszłym roku. W tym roku duet wyszedł ręka w rękę na przyjęcie przed BAFTA w marcu. 8 lipca razem wzięli udział w Wimbledonie w Wielkiej Brytanii w 12 dniu turnieju.

W tym momencie nie mówił publicznie o swoich związkach z Brownem ani o wcześniejszych romansach, ale niezależnie od jego statusu, uwielbiamy orzeźwiające i szczere poglądy Page ’ a na miłość.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version