Regina Hall, Sterling K. Brown są przezabawną parą kościelną w „Honk For Jesus. Ocal Swoją Duszę.”

Regina Hall i Sterling K. Brown wskrzeszają megachurczowskie komedie swoim przezabawnym nowym filmem ” Honk For Jesus. Ocal Swoją Duszę.”i na pewno czeka nas epicka uczta.

Satyryczny film w stylu mockumentary przedstawia Halla i Browna jako dumną pierwszą damę i duet pastorów Trinitie i Lee-Curtis Childs, parę prowadzącą Południowy Baptystyczny megachurch. Ale kiedy skandal uderza w Sanktuarium, oboje muszą zaplanować powrót życia, aby odbudować swój kościół i ponownie zdobyć zaufanie zgromadzenia. „To będzie kronika ostatecznego powrotu”, Lee-Curtis Brown mówi ekipie filmowej w zwiastunie filmu, który ukazał się 7 lipca.

Jeśli ” Zatrąb dla Jezusa. Ocal Swoją Duszę.”trailer to tylko mała zapowiedź tego, jak zabawne Hall i Brown są razem na ekranie, wtedy widzowie lepiej przygotują się na więcej śmiechu. Jakby nie było wystarczająco dużo mocy gwiazd prowadzących film, laureat Oscara Daniel Kaluuya jest na pokładzie jako jeden z wielu producentów. Prawa do dystrybucji filmu posiadają Focus Features, Peacock i Jordan Peele ’ s Monkeypaw Productions.

Film, debiut reżyserski pisarza Adamma Ebo, miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2022 roku, zdobywając uznanie krytyków. „Zatrąb Dla Jezusa. Ocal Swoją Duszę.”trafi do kin i transmisji jeszcze w tym roku. Przeczytaj wszystko, co wiemy o filmie satyrycznym do tej pory, w tym obsadę, datę premiery i zwiastun.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version