Reklama
Strona głowna Ogólne Reprezentacja Polski może trenować w Polsce przed Euro 2020.

Reprezentacja Polski może trenować w Polsce przed Euro 2020.

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Przed przyszłorocznym Euro piłkarze reprezentacji Polski mogą trenować w Opalenicy. Takie informację przekazał portal “Sportowe Fakty”. Przed Euro 2016 oraz Mundialem w 2018 roku, Polacy przygotowywali się w Arłamowie.

Polski Związek Piłki Nożnej szuka ośrodka dla naszej reprezentacji przed mistrzostwami Europy 2020. W czwartek na zjeździe związku okazało się, że wykluczony został Arłamów. Polacy trenowali tam przed ostatnimi wielkimi imprezami. “Sportowe Fakty” informują, że biało-czerwoni przed najbliższym Euro mogą ćwiczyć w Opalenicy. Mieliby wówczas mieszkać w hotelu Remes, obok którego znajdują się boiska treningowe. Podczas Euro 2012 rozgrywanym w Polsce i na Ukrainie, swoją bazę treningową miała tam reprezentacja Portugalii.

Hotel Remes ma ważny atut dla naszych piłkarzy – jest zaledwie 30 km od lotniska w Poznaniu. To istotne, bo Euro 2020 będzie odbywać się w 12 europejskich miastach. Terminarz mistrzostw jest nieznany, ale Polacy mogą zagrać np w Baku, Rzymie i w Dublinie. Związek nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji dotyczącej lokalizacji ośrodka dla kadry. Ta zapadnie po losowaniu grup mistrzostw Europy, które odbędzie się 30 listopada w Bukareszcie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz