Reklama
Strona głowna Ogólne Reprezentacja Polski w osłabieniu przed Izraelem

Reprezentacja Polski w osłabieniu przed Izraelem

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak powiedział selekcjoner Polaków Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej “Maciej Rybus z powodu urazu nie będzie mógł zagrać w sobotnim meczu z Izraelem w Jerozolimie”. Lewy defensor przyjechał już na zgrupowanie z urazem.

Od kilku dni trwała walka z czasem, by Maciej Rybus mógł wystąpić w sobotnim meczu eliminacji Euro 2020 z Izraelem. Piłkarz doznał kontuzji podczas rozgrzewki Lokomotiwu Moskwa przed meczem z Krasnodarem (1:1) w lidze rosyjskiej. Ostatecznie Rybus nie zagra z Izraelem. Nie wiadomo, czy będzie mógł wystąpić we wtorek ze Słowenią w Warszawie. Dobra wiadomość jest taka, że pozostali reprezentanci Polski są zdrowi. Grzegorz Krychowiak, który podczas meczu z Krasnodarem dostał wstrząśnieniu mózgu, czuję się już dobrze. Gotowy na spotkanie w Jerozolimie jest też Robert Lewandowski, który w grudniu ma przejść operację przepukliny.

Do Neapolu wrócił zaś Arkadiusz Milik, który ma problemy z mięśniami brzucha. Mecz eliminacyjny pomiędzy Izraelem, a Polską odbędzie się w sobotę o godzinie 20:45. Biało-czerwoni mają już pewny awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Koszmarna kontuzja piłkarza Śląska Wrocław - Begio.pl 26 listopada 2019 - 21:01

[…] Broź doznał zerwania więzadeł krzyżowych przednich oraz bocznych w kolanie. Piłkarza Śląska Wrocław czeka przynajmniej półroczna przerwa w grze, a być może nawet koniec kariery – donosi […]

Napisz

Zostaw komentarz