Reklama
Strona głowna Ogólne Reprezentant Kamerunu gwiazdą internetu. Opublikował film na którym uprawia seks!

Reprezentant Kamerunu gwiazdą internetu. Opublikował film na którym uprawia seks!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Clinton N’Jie jest 25-letnim reprezentantem Kamerunu, przez przypadek opublikował jednak pewny filmik. Widać na nim jak zawodnik uprawia seks. “Wypiłem za dużo i wcisnąłem niewłaściwy przycisk” żali się były piłkarz Olympique Lyon.

Kameruński napastnik w przeszłości występował w Olympique Lyon, Tottenhamie oraz Marsylii. Kilka dni temu zawodnik zdecydował się jednak na opuszczenie Francji na rzecz Rosji. N’Jie podpisał czteroletni kontrakt z Dynamem Moskwa na mocy którego zarabia dużo lepiej niż jego dotychczasowe zarobki. Kameruńczyk postanowił uczcić podpisanie kontraktu i wybrał się na imprezę, którą skończył w hotelu z pewną dziewczyną. Gdy się obudził zobaczył, że jest bohaterem internetu. Nie chodzi tu jednak o jego piłkarskie umiejętności, a o film z jego nocy w hotelu.

“Przykro mi. Świętowałem podpisanie kontraktu i wypiłem za dużo alkoholu. Chciałem przeczytać tylko gratulacje od moich znajomych i kibiców, ale widocznie wcisnąłem niewłaściwy przycisk. Przepraszam” powiedział zawodnik dla ” blick.ch”

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz