Reklama
Strona głowna Ogólne Reprezentant Kazachstanu dołączy do klubu z Ekstraklasy?

Reprezentant Kazachstanu dołączy do klubu z Ekstraklasy?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Wisła Kraków może sprowadzić zimą Georgija Żukowa z Kajratu Ałmaty. Takie informację przekazał “Przegląd Sportowy”. 25-latek ma a swoim koncie 15 występów w reprezentacji Kazachstanu.

Po 16. kolejkach Wisła Kraków zamyka tabelę ekstraklasy. Krakowski klub szuka wzmocnień, bo w obliczu problemów finansowych, nie może sobie pozwolić na spadek z najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak informuje “Przegląd Sportowy”, “Biała Gwiazda” może zimą pozyskać Georgija Żukowa z Kajratu Ałmaty. 25-letni Żukow ma ważny kontrakt w stolicy Kazachstanu do 31 grudnia. W sezonie 2019 zagrał w 30 spotkaniach. Udało mu się wówczas strzelił dwa gole oraz zaliczyć  jedną asystę. Jego nominalną pozycją jest gra w środku pola. Zawodnik ma także na swoim koncie 15 występów w seniorskiej reprezentacji Kazachstanu.

Georgij Żukow ma bogate piłkarskie CV. Kazachski zawodnik był wcześniej zawodnikiem m.in. belgijskiego Standardu Liege, kazachskiego FK Astana, holenderskiej Rody Kerkrade oraz rosyjskiego Uralu Jekaterynburg. Od dwóch lat występuje w ekipie Kajratu, który zapłacił Uralowi za zawodnika aż milion euro.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz