Reklama
Strona głowna Hot Reprezentantka Polski w Konkursie Eurowizji zmienia się nie do poznania i wypuszcza markę swoich kosmetyków!

Reprezentantka Polski w Konkursie Eurowizji zmienia się nie do poznania i wypuszcza markę swoich kosmetyków!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Isis Gee wraca na salony po długiej nieobecności. Bizneswoman próbuje swoich sił w branży beauty, wypuściła swoją markę kosmetyków.

Isis Gee a właściwie Tamara Gee, bo tak się teraz nazywa powraca na salony i nie przypomina dawnej Isis. Kobieta ewidentnie korzystała z zabiegów upiększających. Piękny uśmiech, wypełnione policzki, większe usta, a do tego wspaniała sylwetka – tak prezentowała się podczas eventu marki kosmetycznej, którą wypuściła w Rosji.

W 2007 roku Isis zyskała sławę poprzez hit “What You See” czy “Hidden Treasure“. Występ w Tańcu z gwiazdami stosunkowo wpłynął na podniesienie jej popularności.  Rok później gwiazda wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizyjnej, reprezentując Polskę z utworem “For Life”. Isis dostała się do finału, jednak zajęła w nim przedostatnie miejsce.

Po jakimś czasie z nieznanych powodów zniknęła z show biznesu. Teraz powraca totalnie odmieniona z przypiętą łatką bizneswoman, z własną marką kosmetyczną, którą znajdziemy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, we Włoszech, Rosji, a także w Polsce.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz