Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rita Ora odwiedzi Polskę!! Znamy szczegóły!

Rita Ora odwiedzi Polskę!! Znamy szczegóły!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Rita Ora ma na swoim koncie wiele sukcesów, a przede wszystkim podróży – tych małych i tych “dłuuuugich”.

Europejska trasa Phoenix Tour właśnie dobiegła końca, pozostała jej tylko Wielka Brytania i być może trasa po Stanach Zjednoczonych. Jednak zanim do tego dojdzie gwiazda ma w planach występować na największych festiwalach na całym świecie. Co jakiś czas udostępnia na swoich portalach społecznościowych daty koncertów, na których się pojawi.

Spora część polskich fanów straciła nadzieję na to, że Rita kiedykolwiek odwiedzi jeszcze nasz kraj, aż do dziś.

Organizator jednego z największych festiwali w Polsce ogłosił właśnie kolejną zagraniczną gwiazdę, która zaśpiewa dla polskiej publiczności. Tą gwiazdą jest nie kto inny jak Rita Ora.

Brytyjska wokalistka wystąpi na Orange Warsaw Festiwal próbując rozbawić festiwalowiczów podczas dwudniowego maratonu. To wspaniała wiadomość nie tylko dla lubiących koncertowe życie, ale także fanów wokalistki, którzy czekali na nią od czasu jej pierwszego wstępu w Polsce.

Przypomnijmy, że Rita odwiedziła już Polskę podczas promowania swojej kolekcji bielizny Tezenis w 2016 roku, natomiast w 2014 miała ona wystąpić na tym samym festiwalu, jednak z niewiadomych powodów odwołała go.

Występ wokalistki planowany jest na 31 maja.

Kto wybiera się na koncert Rity Ory?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz