Reklama
Strona głowna Muzyka Rita Ora prezentuje nowy hit lata we współpracy z Tiësto i Jonas Blue

Rita Ora prezentuje nowy hit lata we współpracy z Tiësto i Jonas Blue

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Rita Ora to obecnie najbardziej pożądana gwiazda muzycznej sceny. W tym roku organizatorzy festiwali walczą o jej obecność na ich evencie. Nic w tym dziwnego, bowiem to właśnie ona wydaje hit za hitem.

Rita Ora idealnie dobiera sobie kolegów/koleżanki z rynku muzycznego. Każdy wydany przez nią utwór staje się hitem, a kolaboracje z największymi gwiazdami sprawiają, że zdobywają listy przebojów na całym świecie.

Jeszcze dwa miesiące temu zdobyła serce słuchaczy utworem “Carry On” we współpracy z Kygo. Wielkie muzyczne dziecko DJ i brytyjskiej wokalistki zaskoczyło fanów, zbierając tym samym pozytywne opinie. Nikt nie pomyślałby o tym, że gwiazda miesiąc później zrobi niespodziankę swoim sympatykom i wyda kolejny kawałek z jednym z najpopularniejszych DJ’ów na świecie.

Tiësto wraz z Ritą Orą i Jonas Blue zaprezentowali swój najnowszy utwór. Już pierwszego dnia wspiął się na szczyty portali streamingowych. “Ritual”, bo tak się nazywa piosenka stworzona przez trójkę zdolnych Artystów stał się hitem lata, a sama wokalistka czaruje nim publiczność podczas trwających obecnie letnich festiwali.

Premiera utworu miała miejsce w dniu 31 maja, natomiast po raz pierwszy została zaprezentowała w Polsce podczas Orange Warsaw Festival.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RITA ORA (@ritaora)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz