Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rita Ora wydała nowy teledysk. To pokaz mody i szybkich samochodów

Rita Ora wydała nowy teledysk. To pokaz mody i szybkich samochodów

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Ten rok Rita Ora może zaliczyć do najlepszych, światowa trasa, która wyprzedała się jak świeże bułeczki. Największe kolaboracje, z których powstawały same największe hity i fantastyczne współprace z projektantami. Fani brytyjskiej piosenkarki nie mogą nadziwić się jak w ciągu kilku miesięcy ich idolka potrafiła rozwinąć skrzydła. Pasmo sukcesów ciągnie się za Ritą od momentu wydania albumu “Phoenix” otwierając przed nią ponownie drzwi do kariery.

Ora nie zwalnia tempa i zdecydowanym ruchem posuwa się na przód. Tym razem postanowiła zrobić fanom niespodziankę i wydać kolejny wideoklip, którym ujrzał światło dzienne w poniedziałek.

New Look to piosenka, do której Rita Ora zdecydowała się nagrać teledysk. Zdjęcia do klipu odbyły się w Dubaju, natomiast “look” gwiazdy został idealnie dopasowany, bowiem zdobiły ją “szaty” od samych największych projektantów m.in od Jeremy’ego Scotta.

Fani Ory są zafascynowani nowym video klipem, uznając go za jednego z najlepszych jakie wydała. Cóż nie pozostaje nam się zgodzić. To naprawdę świetny teledysk. A Wy jak uważacie?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz