Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert El Gendy prawie zginął!

Robert El Gendy prawie zginął!

od Marcin Karwoski
Reklama
Samolot którym miał podróżować Robert El Gendy stanął w płomieniach. Dziennikarz cała sytuacje postanowił zrelacjonować. Na jego Facebooku ukazał się obszerny wpis wraz z filmem.

Robert El Gendy jest prezenterem Pytania na Śniadanie. Dziennikarz ostatnio został wysłany do Bischofshofen na Turniej Czterech Skoczni. Jednak jego środek transportu stanął w płomieniach. Celebrytka postanowił o wszystkim opowiedzieć podczas rozmowy z SE. Na jego Facebooku również ukazało się kilka ciekawych informacji z miejsca zdarzenia.

Robert postanowił cała sytuacje przedstawić w rozmowie z Super Expressem. Okazuje się, że cała sytuacja była naprawdę poważna.

Podjechało kilka wozów strażackich, samoloty, które stały obok naszej maszyny zostały odholowane, pasażerowie wpadli w panikę – zdradził dziennikarz.

Po godzinie podstawiono nam nowy samolot i im dotarliśmy na miejsce- dodał na koniec.

Sytuacje również przedstawił na swoim Facebooku. Dziennikarz udostępnił również dwa filmy.

Złe dobrego początki Turniej Czterech Skoczni pełen przygód i niespodzianek a ta najważniejsza wierzymy przed nami. Dawid Kubacki zwycięstwo ma na wyciągnięcie ręki. – czytamy w opisie opublikowanego wpisu.

Publiée par Robert Sharif El Gendy sur Lundi 6 janvier 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz