Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert Górski zdradził jak poznał swoją żonę!

Robert Górski zdradził jak poznał swoją żonę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Robert Górski ostatnio udzielił bardzo ciekawego wywiadu. Celebryta podczas rozmowy z magazynem “Pani” opowiedział jak poznał swoją o 14 lat młodszą żonę.

Robert Górski całkiem niedawno wziął ślub z Moniką Sobień. Nie byłoby w tym nic dziwnego jednak parę dzieli aż 14 lat. Jednak mimo tak dużej różnicy wieku bardzo dobrze dogadują się oraz są szczęśliwi co często wspominają w swoich wywiadach.

Robert na początku rozmowy z magazynem “Pani” opowiedział trochę o początkach relacji z Moniką. Okazuje się, że celebrytka miała przeprowadzić z twórcą kabaretowym wywiad i przez to skontaktowała się z nim telefonicznie.

Najpierw zaintrygował mnie niesztampowy SMS. Spojrzałem w internet, jak owa osoba wygląda, i to bynajmniej nie zniechęciło mnie do niej. Na żywo okazała się jeszcze ciekawsza. Monika zauroczyła mnie naturalnością. (…) Ma dystans do siebie, a to bardzo cenne – zdradził Górski.

Monika również zdradziła, że kiedy Robert zaproponował jej randkę to się zawahała.

Dobrze nam się rozmawiało. Później zamilkł, a po jakimś czasie zapytał o kolejne spotkanie. Odpowiedziałam: ‘Stary, wiem, że proponujesz mi randkę, ale powiedz mi, jak wygląda twoje życie?’. Myślałam, że jest w związku z matką swojego syna. Okazało się, że nie, ale był do niedawna w innej relacji. Tamte sprawy pozamykał – mówiła.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz